°C

Filharmonia Gorzowska: „Bajkowe zgadywanki” – koncert familijny z nagrodami [WIDEO]

 

Już jutro (25 kwietnia) Filharmonia Gorzowska zaprasza na koncert familijny "Bajkowe zgadywanki". Choć odbędzie się on online, zakłada interakcję z publicznością oraz konkurs. Do wygrania jest 10 podwójnych zaproszeń na wybrany koncert familijny w przyszłym sezonie artystycznym.

Jak przekazała rzeczniczka Filharmonii Gorzowskiej Urszula Śliwińska, wystarczy uważnie wysłuchać niedzielnego koncertu i w ciągu godziny od jego zakończenia przesłać do Filharmonii Gorzowskiej maila z odpowiedzią na pytanie z jakich bajek pochodziły zaprezentowane melodie.

„Nagrodzonych zostanie 10 osób, które odpowiedzą najszybciej oraz wskażą najwięcej tytułów. Odpowiedzi należy przesyłać na adres: konkurs@filharmoniagorzowska.pl”

– dodała rzeczniczka.

Koncert pt. „Bajkowe zgadywanki” to projekt muzyczny przygotowany dla całych rodzin przez Filharmonię Gorzowską oraz trio Michała Wróblewskiego i Dorotę Wróblewską. Muzycy zaprezentują jazzowe brzmienia i zagrają wiele motywów muzycznych z ulubionych bajek w ciekawych aranżacjach.

Transmisja koncertu „Bajowe zgadywanki” rozpocznie się w niedzielne południe i dostępna będzie nieodpłatnie na kanale YouTube Filharmonii Gorzowskiej oraz na profilu instytucji na Facebooku.

 

 

REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku