°C

W centrum Gorzowa prace wre [GALERIA]

Fot. Bartłomiej Nowosielski, UM
 

Prace wre na całym, półtorakilometrowym odcinku przebudowywanej ulicy Chrobrego i Mieszka I. Ekipy drogowców pracują od Pocztowej do Roosevelta. Od ul. Pocztowej wzdłuż Arsenału do okolic „Letniej” rozebrano asfalt i trwają prace wykopkowe oraz wstępna analiza archeologiczna. Prace ziemne prowadzone są od ul. Wybickiego do ul. Łokietka.

Od wysokości tej ostatniej ulicy do ul. 30 Stycznia pojawiło się już torowisko. Podbudowa pod tory wylana została na fragmencie Borowskiego – Jagiellończyka, a nawet do skrzyżowania z ul. Mickiewicza.

Bez zmian na odcinku 30 Stycznia – Krzywoustego –ten teren jest prawie w całości wybrukowany. Trwa brukowanie odcinka ul. Krzywoustego – ul. Borowskiego.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku