°C

Będą zmiany w opłatach za śmieci?

fot. A.Dobosieiwcz
 

Opłaty za śmieci od osoby, jakie obowiązują teraz w Gorzowie, powinny zostać- uważa radny Gorzów Plus, Przemysław Granat. W ten sposób dzisiejszy gość radia Gorzów skomentował pomysł prezydenta miasta, by wprowadzić opłaty uzależnione od zużycia wody.

Prezydent uważa, że taka zamiana systemu naliczania opłat będzie bardziej sprawiedliwa, wciąż jest wielu nieuczciwych mieszkańców, którzy nie zgłaszają wszystkich domowników.
Radny Przemysław Granat nie jest zwolennikiem takiej zmiany. Podobnie ma nadzieję, że nie będzie podwyżki opłat za odbiór odpadów. O takiej z kolei możliwości mówiła szefowa MG6. MG6 tłumaczy, że podczas pandemii produkujemy znacznie więcej odpadów i stawka 24 zł za osobę niedługo może nie wystarczyć.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku