°C

ZGM już nie płaci rachunków za lokatorów

Fot. ZGM
 

Minął miesiąc od zamontowania liczników przedpłatowych w budynku socjalnym przy ulicy Myśliborskiej. Zakład Gospodarki Mieszkaniowej zdecydował się na to rozwiązanie, by ograniczyć koszty, które ponosił regulując rachunki za tych lokatorów, którzy z mediów korzystali jednak za nie nie płacili.

Dziś dyrektor ZGM Paweł Nowacki, jest przekonany, że była to słuszna decyzja:

ZGM ma w planach także montaż takich liczników w budynku dawnego Metalowca. Tak inwestycja będzie jednak dużo większa stąd konieczność zabezpieczenia środków na ten cel. Liczniki przy ul. Złotego Smoka pojawią się więc nie wcześniej jak w drugiej połowie roku.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku