°C

Gorzowska drogówka ocenia: Nie jest źle

FOT. KMP GORZÓW
 

Gorzowscy policjanci sprawdzają, jak kierowcy radzą sobie z nową organizacją ruchu w centrum miasta. Są osoby, które nie obserwują drogi i znaków. Dlatego na kilku skrzyżowaniach są obecni funkcjonariusze ruchu drogowego, by pomagać kierowcom. Od rana widać, że apele o omijanie okolic remontowanych ulic przyniosły skutek. Ruch był spokojny i płynny, choć nie obyło się bez błędów – raportuje gorzowska drogówka

Najczęstsze błędy to skręcanie z niewłaściwego pasa ruchu czy…przejazd przez środek ronda. Policjanci reagują na te sytuacje wskazując prawidłowy tor jazdy. Sytuacja bardzo się zmieniła także na skrzyżowaniu Chrobrego – Wybickiego – Jagiełły. Tu kierowcy poruszają się wolniej, ale płynnie. Z pokonaniem tego miejsca nie mają jednak większych problemów.

Policjanci przypominają, by w miarę możliwości korzystać z dróg alternatywnych. W najbliższych dniach funkcjonariusze będą monitorować natężenie ruchu nie tylko przy skrzyżowaniach, gdzie rozpoczynają się remonty.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku