°C

Kto pomoże kotom?

www.facebook.com/FundacjaAnaconda
 

Fundacja Obrony Praw Zwierząt Anaconda i OTOZ Animals proszą o pomoc. Kilka dni temu po interwencji z udziałem policji pod opiekę wolontariuszy trafiło 25 kotów. Zwierzęta były przetrzymywane w fatalnych warunkach, a ich opiekunka trafiła do szpitala psychiatrycznego.

Koty przebywały w jednym z mieszkań w centrum Gorzowa. Były zamknięte w niewielkim pokoju. Wcześniej w pobliżu znaleziono kilkanaście martwych zwierząt. Mówi Jolanta Paczkowska-Gontarz z Fundacji Obrony Praw Zwierząt Anaconda:

Zwierzęta zostały przewiezione do miejskiej lecznicy. Wszystkie miały świerzb i zapalenie pęcherza. Teraz koty trafią do tymczasowego pomieszczenia udostępnionego przez miasto. Fundacje proszą o pomoc w wyposażeniu miejsca. Pilnie potrzebne są m.in. klatki kennelowe.

Osoby, które chciałyby pomóc kotom mogą się kontaktować za pośrednictwem Facebooka z Fundacją Obrony Praw Zwierząt Anaconda i OTOZ Animals albo pod nr tel. 608 594 257 lub 667 969 456 .

Można też wpłacać pieniądze na specjalnie utworzoną zrzutkę → www.ratujemyzwierzaki.pl/25-kotow


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku