°C

Policjanci pomagają kierowcom przejechać przez centrum

fot:E.Kobelak
 

Od rana gorzowscy policjanci pomagają kierowcom w przejeździe przez centrum miasta. Wszystko w związku ze zmianami w organizacji ruchu, które wynikają z połówkowego zamknięcia skrzyżowania przy Letniej. O ile przez samo skrzyżowanie Chrobrego, Wybickiego i Jagiełły kierowcy przejeżdżają bez większych problemów to zdecydowanie bardziej kłopotliwym miejscem okazuje się skrzyżowanie przy katedrze, gdzie powstało nowe, tymczasowe rondo.

Tam bowiem, jadąc od strony mostu, kierowcy mogą skręcić jedynie w lewo w ulicę Sikorskiego, bądź niejako pod prąd w ulicę Chrobrego, która doprowadzi do ulicy Pocztowej. Tym kierowcom, którzy mają problemy pomagają policjanci. Mówi Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji:

Policja apeluje, by kierowcy nie jeździli na pamięć czy też ślepo za samochodem poprzedzającym

Tymczasem drogowcy już wzięli się do pracy i rozpoczęło się frezowanie zamkniętych odcinków ulic


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku