°C

Kolejny etap prac przy CEZiB [GALERIA]

Fot. T. Jocz
 

Od jutra wykonawca Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu rozpoczyna prace przy przyłączach kanalizacji sanitarnej, deszczowej, sieci wodociągowej oraz instalacji hydrantowej.

Prace realizowane będą etapami w 11 lokalizacjach, na ulicy Warszawskiej, Teatralnej oraz Szpitalnej. Nie przewiduje się zamykania żadnej z tych ulic na stałe, ale mogą występować drobne utrudnienia, także na chodnikach. Czasowo ruch sterowany będzie przez pracowników obsługujących budowę. Sam budynek dawnego szpitala otaczają rusztowania. Wykonawca zabrał się za elewację CEZiB-u. Szczegóły w galerii:


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku