°C

Stal zaczyna sezon. Na początek hit – mecz z Unią Leszno!

Stal trening
 

To ma być hit pierwszej kolejki PGE Ekstraligi, pojedynek mistrza Polski z wicemistrzem. Na inaugurację sezonu Moje Bermudy Stal Gorzów zmierzą się na wyjeździe z Fogo Unią Leszno.

 Byki z Leszna mimo przebudowy drużyny wciąż uważane są za faworyta rozgrywek. WPrawdzie odeszli Bartosz Smektała i DOminik Kubera, ale Unię zasilił świetny Australijczyk Jason Doyle!

Gorzowianie ,wzmocnieni powrotem do składu Martina Vaculika, także  mają duże aspiracje. W przedsezonowych sparingach w gorzowskiej ekipie dobrze prezentowali się seniorzy, zwłaszcza będący w genialnej dyspozycji Bartosz Zmarzlik. Martwić może gorsza dyspozycja Rafała Karczmarza.  

Mimo przegranych sparingów z Toruniem i Wrocławiem, spokojnie do pierwszego meczu w sezonie podchodzi trener Stali Gorzów Stanisław Chomski

Zdaniem Szymona Woźniaka, początek sezonu to dobry moment do zaskoczenia mistrza Polski na własnym torze.

Z dobrym nastawieniem do Leszna wybiera się również junior Wiktor Jasiński

Pojedynek Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów w niedzielę o godzinie 19.15 relacja na naszej antenie.

Całość rozmowy z Stanisławem Chomskim

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku