°C

Gdzie powinny stać biletomaty?

fot. A.Dobosiewicz
 

Biletomatu na os. Staszica nie widać, gdy pod sklep podjeżdża auto z towarem. Przy ul. Drzymały urządzenie stanęło przy ścianie kasy biletowej MZK, gdzie "przejazdówkę" można było kupić od dawna. Na przystanku powinna być informacja z lokalizacją biletomatu. To część komentarzy pojawiających się w mediach społecznościowych, dotyczących świeżo ustawionych biletomatów w Gorzowie.

Dokładnie 3 urządzenia pojawiły się w mieście kilka dni temu. Mieszkańcy zauważają, że ich zdaniem lepszym rozwiązaniem byłoby ustawić je tuż przy przystankach komunikacji miejskiej:

O sprawę zapytaliśmy także w Urzędzie Miasta. Miejsca, w których pojawiły się biletomaty to efekt analiz miejskiego przewoźnika i magistratu. Ważna była także możliwość zapewnienia stałego dostępu do prądu. Mowi Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy UM:

Na razie miasto nie planuje przenoszenia biletomatów w inne miejsca. Na usytuowanie kolejnych w Gorzowie wpłynąć ma znów analiza ekspertów. Natomiast na stronie internetowej MZK w zakładce „Informacje – Biletomaty stacjonarne” znajduje się informacja dotycząca nowych urządzeń oraz mapka ze szczegółowymi ich lokalizacjami.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku