°C

Ponad 30 tysięcy Gorzowskich Kart Mieszkańca

red. gorzowska
 

Wydano już ponad 30 tysięcy Gorzowskich Kart Mieszkańca. Karta istnieje od września 2018 roku.

Jej posiadacze mogą korzystać z różnych ulg i przywilejów. Na przykład przy naborze do żłobków i przedszkoli karta uprawnia do przyznania dodatkowych punktów rekrutacyjnych. Niestety, wielu gorzowian nie wie, że taka karta istnieje.

-Gorzowską Kartę Mieszkańca mogą uzyskać osoby, które płacą w Gorzowie podatki i mogą to udokumentować – mówi rzecznik magistratu Wiesław Ciepiela.

Aby otrzymać Kartę Mieszkańca, należy wypełnić specjalny wniosek i złożyć go w Urzędzie Miasta. Druki wniosków można pobrać za pośrednictwem strony internetowej. Tam też znajduje się katalog zniżek, z których mogą korzystać posiadacze Gorzowskiej Karty Mieszkańca.

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku