°C

W Gorzowie oddasz i wypożyczysz książki

redakcja gorzowska
 

Mimo nowych obostrzeń mieszkańcy wciąż mogą korzystać z oferty biblioteki wojewódzkiej w Gorzowie. Mimo chwilowego zamknięcia, otwarte są zarówno filie jak i biblioteka główna gdzie otwarte są także czytelnie.

Jak mówi dyrektor książnicy Sławomir Szenwald, niektóre z filii zdecydowały się udostępniać swoje zbiory na zewnątrz budynku:

Biblioteka przez cały czas prowadzi także działalność kulturalną online na Facebooku i YouTube:

Dyrektor Szenwald radzi, by czytelnicy, którzy korzystają z filii miejskich przed udaniem się do biblioteki zapoznali się z aktualnymi komunikatami na stronie Biblioteki i sprawdzili, czy dana filia jest otwarta, bo tu sytuacja może być dynamiczna. Dziś zamknięte są: filia nr 3 przy ul. Boh. Westerplatte 10 oraz filia nr 7 przy ul. Krasińskiego 10.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku