°C

Charytatywny maraton ukończony

redakcja gorzowska
 

Charytatywny maraton Adama Szablewskiego na rzecz sióstr Watkowskich dzisiaj miał swój szczęśliwy finał. Przypomnijmy, gorzowski biegacz w środę rozpoczął w Wałbrzychu 280-kilometrową trasę, aby dzisiaj pojawić się w Gorzowie. Jak się okazało, udało się zrobić więcej kilometrów.

Zebrane w ten sposób środki wspomogą rodzinę pana Dariusza Watkowskiego, który po śmierci żony sam wychowuje trzy małe córki. Było warto – powiedział nam Adam Szablewski.

Wzruszenia nie krył dzisiaj także tata dziewczynek, pan Dariusz Watkowski.

Z przeprowadzonej akcji zadowolona jest także prezes gorzowskiego oddziału fundacji „Serce na dłoni” Ewa Zdrowowicz – Kulik, z którą to Adam Szablewski przygotowywał maraton.

Adam Szablewski zapowiedział, że będzie myślał o organizacji podobnych akcji.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku