°C

Samorządy dla rodzin – konkurs

Fot. Twenty20
 

Rząd oglosił konkurs Samorząd Pro Familia 2021. Ma docenić działania prowadzone przez władze lokalne i inspirować do oddolnych inicjatyw na rzecz rodziny. Laureatami mogą zostać także lubuskie gminy.

– Do konkursu mogą zgłaszać się gminy, które prowadzą działania nieszablonowe – mówi Krzysztof Grzesiowski, pełnomocnik wojewody lubuskiego ds. rodziny:

Dzięki projektowi gminy mają możliwość wypromowania swoich miast i przyległych im terenów oraz przekazanie dobrych praktyk innym samorządom. W Konkursie przewidziano nagrody, a zgłoszenia nadsyłać można do końca marca:

Lista samorządów nominowanych do otrzymania nagrody zostanie ogłoszona na stronie internetowej Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej 7 maja 2021 r. Ogłoszenie wyników i wręczenie/przekazanie nagród laureatom nastąpi około 15 maja 2021 r.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku