°C

Na pokazach nic za darmo nie ma. Uważaj na takie „okazje”!

redakcja gorzowska
 

Dostałeś zaproszenie na spotkanie w jednej z gorzowskich restauracji podczas którego będziesz mógł odebrać voucher na bezpłatny pobyt w hotelu w górach lub nad morzem ? Nie korzystaj z tej propozycji. Jak ostrzega miejski rzecznik praw konsumenta, vouchery nie są za darmo, a ściągnięcie na spotkanie ma na celu przekonanie do zakupu drogich produktów.

Jeden z mieszkańców Gorzowa napisał maila do naszej redakcji w którym informuje o otrzymaniu właśnie takiego zaproszenia za pośrednictwem smsa. Spotkanie miałoby się odbyć dziś w jednej z gorzowskich restauracji w ramach akcji rewitalizacji polskich hoteli. Tomasz Gierczak tłumaczy, że tego typu prezentacje znane są od wielu miesięcy:

O organizacji takiego spotkania w czasie pandemii Tomasz Gierczak poinformował policję i sanepid.

Jak podkreśla Tomasz Gierczak, zaproszenia takie najczęściej kierowane są do osób starszych. W przypadku otrzymania podobnego zaproszenia, najlepiej skontaktować się z biurem rzecznika.

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku