°C

Po pościgu funkcjonariusze SG odzyskali audi warte 130 tys. zł

fot: Krzysztof Filmanowicz
 

Funkcjonariusze z Morskiego i Nadodrzańskiego Oddziału SG odzyskali po pościgu skradzione w Niemczech audi A5. Kierował nim 23-letni mieszkaniec woj. dolnośląskiego – poinformowała w czwartek rzeczniczka Nadodrzańskiego Oddziału SG Joanna Konieczniak.

„Wobec zatrzymanego 23-latka prowadzone są dalsze czynności. Samochód jest warty ok. 130 tys. zł. Sprawę prowadzą funkcjonariusze z Morskiego Oddziału SG”

– powiedziała rzeczniczka.

Do pościgu doszło w środę w rejonie Strzelec Krajeńskich. Patrol SG chciał tam zatrzymać do kontroli kierującego audi, ale ten zignorował sygnały i zaczął uciekać. Na jednej z ulic Strzelec mężczyzna uderzył w latarnię i zaraz potem został zatrzymany.

Okazało się, że audi kilka godzin wcześniej zostało skradzione w Niemczech. W samochodzie znaleziono niemieckie tablice rejestracyjne, natomiast zamocowane na samochodzie polskie numery pochodziły od innego auta.(PAP)


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku