°C

Kolejna sparingowa strzelanina Warty, znów bez zera z tyłu

fot. pixabay.com
 

W przedostatnim sparingu przed rundą wiosenną III ligi piłkarze Warty Gorzów rozbili w Barlinku lidera szczecińskiej okręgówki, tamtejszą Pogoń 9:2.

Gorzowianie zagrali niemal dwiema różnymi jedenastkami. Z graczy z pola zabrakło jedynie kontuzjowanego Cypriana Poniedziałka i Marcela Kasprzaka, który wyjechał na testy do Pogoni Szczecin. Alan Błajewski wystąpił na lewej obronie a za najbardziej wysuniętym Pawłem Krauzem grali Adrian Bielawski, Robert Hirsz i Łukasz Zakrzewski a w drugiej połowie Radosław Mikołajczak, Mateusz Surożyński i Paweł Posmyk.

Trzy gole dla Warty zdobył Mateusz Surożyński, dwa Łukasz Zakrzewski a po jednym Robert Hirsz, Adrian Gołdyn, Adrian Bielawski i pozyskany niedawno z RKS Radomsko obrońca Adam Saktura. Mecz ocenia trener gorzowskiej drużyny, Mariusz Misiura:

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku