°C

Uwaga! Utrudnienia na S3 między Gorzowem a Skwierzyną

FOT. Lubuska Policja
 

Po kolizji dwóch ciężarówek zablokowana jest jezdnia S3 między Gorzowem a Skwierzyną. W zdarzeniu nie było rannych – poinformował oficer dyżurny lubskiej Straży Pożarnej. Jak przekazał zielonogórski oddział GDDKiA, do kolizji doszło około godz. 6.30, na 110. kilometrze trasy ekspresowej. Miejsce zatoru można objechać tzw. starą trójką.

W miejscu kolizji, jezdnia w kierunku Gorzowa była wcześniej zablokowana przez ponad dwie godziny po pożarze ciężarówki. Zaraz po przywróceniu na niej ruchu doszło to kolejnego zdarzenia, tym razem jedna z ciężarówek najechała na drugą. Na razie nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia. 

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku