°C

Koronawirus: Ponad 200 przypadków w Lubuskiem

Fot. Envato
 

Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że w ciągu doby odnotowano 3890 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. W Lubuskiem mamy 204 nowe przypadki.
Kwarantanną objęto 4800 osób w naszym regionie, w ciągu doby wykonano ponad 800 testów. Jak informuje Ministerstwo Zdrowia, najwięcej zachorowań mamy w Zielonej Górze, powiecie gorzowskim i strzelecko-drezdeneckim, natomiast ani jednego przypadku nie potwierdzono w powiecie słubickim.


Obecnie w Polsce zajętych jest 12 tysięcy 868 z ogólnej liczby 26 tysięcy 245 miejsc dla pacjentów z COVID-19. Jak wynika z danych resortu, pod respiratorami jest 1336 osób. Kwarantanną objętych jest 147 tysięcy 208 osób.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku