°C

INNEKO zadowolone z zimowej akcji

Fot. RG
 

Poza pisakiem i tzw. solą drogową w tym roku drogi w Gorzowie podczas opadów śniegu były też posypywane chlorkiem magnezu i chlorkiem wapnia. To zdaniem Łukasza Marcinkiewicza, prezesa miejskiej spółki INNEKO, zdało egzamin.

Kierowcy w większości z utrzymania zimowego dróg byli zadowoleni. Zdarzały się też uwagi negatywne – dodał poranny gość Radia Gorzów.

Na podsumowanie tegorocznej akcji „Zima” jest jednak za wcześnie – dodaje Łukasz Marcinkiewicz.

Prezes Marcinkiewicz przypomniał także, że gorzowskie drogi są podzielone na standardy utrzymania i to od nich właśnie zależy, w jakiej kolejności który rejon Gorzowa jest posypywany bądź odśnieżany.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku