°C

Tragiczny finał poszukiwań pacjenta. 80-latek nie żyje

Fot. Envato
 

80-letniego pana Władysława chorującego na Alzheimera od środy szukała policja i poruszeni mieszkańcy Gorzowa. Niestety - po godz. 19 przy ul. Szmaragdowej znaleziono ciało mężczyzny.

Informację o znalezieniu zwłok potwierdził podkom. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. Ciało zostało znalezione w trudno dostępnym miejscu, przy jednej z posesji przy ul. Szmaragdowej. Wstępnie wygląda to na nieszczęśliwy wypadek, ale na miejscu mimo wszystko pracują służby wraz z prokuratorem. Będziemy ustalać okoliczności zdarzenia – przekazuje policja.

80-letni pan Władysław w środę po godz. 14 został wypisany ze szpitala przy ul. Dekerta. Nikt o tym fakcie nie poinformował rodziny. Od tego czasu nie było kontaktu ze starszym mężczyzną. Przez kilka dni szukała go policja, straż pożarna, żołnierze WOT, a przede wszystkim mieszkańcy.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku