°C

„Kangury” się rozkręciły i mają kolejną wygraną w III lidze

Onlajnersi Kangoo Basket Gorzów pokonali u siebie Orła Ziębice 75:71 w kolejnym meczu drugiego etapu rozgrywek III ligi dolnośląsko-lubuskiej.

Pierwsze dwie kwarty nie układały się dla gorzowian dobrze, goście prowadzili już nawet różnicą ponad 10 punktów. „Kangury” jednak jeszcze przed przerwą odrobili prawie całośc strat a w drugiej połowie wyszli na prowadzenie i w zaciętej końcówce obronili wygraną. Mecz ocenia trener Kangoo Basket, Andrzej Stefanowicz:

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.