°C

Trzy remonty przy ul. Targowej

fot. K.Łapkowska
 

Na terenie Gorzowskiego Rynku Hurtowego w budynkach przy ul. Targowej trwają aż trzy remonty budowlane. Miejsce zostanie odświeżone, powstanie nowoczesny biurowiec, hotel i kolejne sklepy.

Prace budowlane są prowadzone wewnątrz i na zewnątrz nieruchomości. Teren został ogrodzony dla bezpieczeństwa odwiedzających. Mówi Agata Dusińska, prezes GRH:

Mimo trwających robót do budynku wciąż można wejść głównymi drzwiami oraz robić zakupy w działających tam czynnie placówkach handlowych. Na remoncie nie straci także popularny ryneczek przy ul. Jerzego:

Modernizacja obiektów potrwa kilka miesięcy. Przy ul. Targowej po remoncie znajdzie się też siedziba gorzowskiego inkubatora przedsiębiorczości.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku