°C

Biblioteczna filia nr 3 do remontu

źródło: Google Street View
 

Znalazły się pieniądze na remont bibliotecznej Filii nr 3 na osiedlu Piaski. Miejsce było zamknięte z powodu awarii instalacji elektrycznej od listopada 2019 roku.

Za blisko 70 tysięcy złotych w filii zostanie przeprowadzony remont, tak by jej drzwi znów otworzyły się dla czytelników. Środki na ten cel ma przekazać miasto. Mówi Sławomir Szenwald, dyrektor Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorzowie:

Jak dodaje dyrektor WiMBP, remontu wymaga jeszcze kilka osiedlowych czytelni. Między innymi ta przy ul. Śląskiej. Trwają rozmowy z miastem w tej sprawie:

W Gorzowie działa 12 filii miejskich biblioteki im. Zbigniewa Herberta.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku