°C

Trzy firmy chętne do budowy Trasy Siedmiu Wzgórz

fot. M. Sawoch
 

Trzy firmy są chętne, by podjąć się budowy Trasy Siedmiu Wzgórz w Gorzowie. Chodzi o budowę ciągu pieszego od ulicy Bazaltowej do Słowiańskiej. Wszystkie trzy oferty przewyższają jednak kwotę, jaką zaplanowało miasto na ten cel.

Trasa Siedmiu Wzgórz to zadanie realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020. Kilka dni temu zakończył się termin składania ofert w drugim przetargu dotyczącym inwestycji. Mówi Wiesław Ciepiela, rzecznik magistratu:

Najtańsza oferta opiewa na blisko 670 tysięcy złotych, podczas gdy miasto zaplanowało na budowę trasy około 500 tysięcy. Czy miasto dołoży brakujące środki? Na decyzję trzeba będzie zaczekać:

Wzdłuż trasy mają pojawić się ławki, tablice edukacyjne czy place zabaw.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku