°C

Na „Słowiance” kończą się prace remontowe

fot:E.Kobelak
 

Kończy się remont basenów gorzowskiej Słowianki. Centrum wykorzystało przymusową przerwę głównie na konserwację basenu sportowego. Ostatnie tygodnie upłynęły na uzupełnianiu ubytków w glazurze czy odmalowywaniu ścian.

Mówi Karina Przybylska, rzecznik Centrum Sportowo – Rehabilitacyjnego „Słowianka”:

Wszystko po to, by jak mówi rzeczniczka „Słowianki” , nie stracić ani jednego dnia, gdy z basenów będą już mogli korzystać klienci. – Jesteśmy gotowi na ewentualną możliwość ponownego otwarcia – dodaje Karina Przybylska:

Na razie trwają rozmowy między branżą fitness, a inspekcją sanitarną w sprawie zasad bezpieczeństwa po ewentualnym otwarciu. Te zasady będzie jeszcze musiało zatwierdzić Ministerstwo Zdrowia. Nie wiadomo kiedy to nastąpi.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku