°C

Bez niespodzianki w Toruniu

fot. R.Rachlewicz
 

W zaległym meczu Energa Basket Ligi Kobiet zespół PolskiejStrefyInwestycji Enei Gorzów Wlkp. bez problemów pokonał w Toruniu miejscową Energę 112:67 (29:17, 23:14, 33:20, 27:16)

W Gorzowie nasza drużyna rozgromiła zespół z Torunia 118:32. Dzisiaj było pewne, że taki wynik się nie powtórzy choćby z racji tego, że zespół z Torunia wzmocnił się i nie grał szóstką niedoświadczonych koszykarek. Mimo to, kiedy okazało się, że w miejscowej drużynie nie zagra Magdalena Ziętara wszystko wskazywało, że i w tym pojedynku górą będą zawodniczki z Gorzowa. I tak też się stało. Gospodynie tylko w pierwszych minutach spotkania dotrzymywały kroku podopiecznym Dariusza Maciejewskiego, które kontrolowały przebieg gry i wszyscy w hali zadawali sobie pytanie kiedy przyjezdne zdobędą 100 punktów i jak wysoko wygrają. Bariera 100 punktów została przekroczona na 2 min. i 12 sek. przed zakończeniem spotkania, a dokonała tego rzutem zza linii 6,75 m. Joanna Kobylińska, a cały mecz zakończył się zwycięstwem gorzowianek 112:67.

Joanna Kobylińska (PSI Enea):

Dariusz Maciejewski – trener PSI Enei:

Tomasz Urban – trener Energi:


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku