°C

Trzy sparingi i mnóstwo bramek Warty

fot. Filip Górecki
 

Piłkarze trzecioligowej Warty Gorzów rozegrali dziś dwa sparingi.

Najpierw rozgromili występujący w szczecińskiej okręgówce Osadnik Myślibórz 7:0 a niedługo później rozbili wielkopolskiego czwartoligowca Iskrę Szydłowo 10:3. Z kolei wczoraj w składzie z większą liczbą juniorów gorzowianie pokonali czwartoligową Spójnię Ośno Lubuskie 2:0. Z tak pracowitego weekendu zadowolony jest trener Warty, Mariusz Misiura:

Dodajmy, że w Warcie zagrał dziś m.in. pozyskany w tym tygodniu 22-letni obrońca drugoligowej Bytovii Bytów Oskar Sikorski. Rozmowa m.in. z nowym nabytkiem Warty w poniedziałkowym magazynie sportowym Radia Zachód po 21 i we wtorek po 17 w Magazynie Piłkarskim Radia Gorzów.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku