°C

W regionie 166 zachorowań i 8 zgonów

Fot. Envato
 

W ciągu ostatniej doby potwierdzono 6 322 nowe zakażenia koronawirusem - informuje Ministerstwo Zdrowia. Od wczoraj zmarło 346 zakażonych osób, a wyzdrowiało 9 770 osób. Z powodu COVID-19 zmarły 82 osoby, natomiast 264 osoby zmarły z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami. W ciągu ostatniej doby wykonano ponad 44 tysiące testów na obecność wirusa.

W województwie lubuskim mamy 166 nowych zachorowań. Odnotowaliśmy również 8 zgonów. 7 osób zmarło z powodu COVID-19, a jedna miała choroby współistniejące. 3 zgony odnotowano w powiecie świebodzińskim, a po jednym w żarskim, żagańskim, zielonogórskim, krośnieńskim i sulęcińskim.

Najwięcej nowych zakażeń koronawirusem w naszym regionie odnotowano w Gorzowie – 30, powiecie żarskim – 23, nowosolskim i zielonogórskim – po 19, oraz w Zielonej Górze – 17. Tylko po 2 przypadki zakażenia zanotowano w powiatach sulęcińskim i międzyrzeckim, 1 w słubickim, a żadnego we wschowskim.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku