°C

Konkurs „Styczniowy Gorzów 2021”

źródło: MCK Gorzów
 

MCK organizuje konkurs fotograficzny „Styczniowy Gorzów w roku 2021”. W planie jest także publikacja katalogu pokonkursowego z pracami laureatów i autorów wyróżnionych.

Celem konkursu jest stworzenie „portretu” miasta i jego mieszkańców, uchwyconych w przestrzeni publicznej, w styczniu 2021 roku. O szczegółach mówi Rafał Stećków z Miejskiego Centrum Kultury:

Pomysł na konkurs ma związek z historią miasta. W styczniu 1945 roku, Armia Czerwona wyparła wojska i administrację III Rzeszy kończąc niemiecką historię Landsberga. – Niewiele zdjęć zachowało się z tamtych dni. Zadbajmy zatem o utrwalenie obrazu miasta w obecnym czasie – dodaje Rafał Stećków:

MCK na zgłoszenia czeka do 10. lutego, a dokładny regulamin konkursu znaleźć można na mckgorzow.pl.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku