°C

Święta Gorzowa i w tym roku nie będzie

A.Dobosiewicz
 

Dni Gorzowa nie odbędą się, a ich los podzieli także impreza „Koniec Lata Party". To już drugi rok z rzędu, gdy m.in. z powodu pandemii święto miasta nie dojdzie do skutku. Magistrat proponuje za to dłuższy cykl projektu „Dobry Wieczór Gorzów".

Zamiast jednej dużej imprezy – regularne wydarzenia kulturalne przy katedrze. O szczegółach decyzji mówi Marta Liberkowska, dyrektor Wydziału Promocji i Informacji w Urzędzie Miasta:

Druga edycja projektu „Dobry Wieczór Gorzów” w zamian za to ma być dłuższa, a na scenie na Starym Rynku pojawią się nie tylko lokalni artyści:

– Prace nad harmonogramem wydarzeń już trwają – dodaje Rafał Stećków z Miejskiego Centrum Kultury:

W ramach „Dobry Wieczór Gorzów” współpracują ze sobą niemal wszystkie ośrodki kulturalne w mieście, m.in: MCK, Jazz Club „Pod Filarami” czy Teatr im. Juliusza Osterwy.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku