°C

Turczynki za mocne

fot. fiba.com
 

Nie udało się koszykarkom z Gorzowa Wlkp. pokonać tureckiej drużyny Elazig Il Ozel Idare w drugim meczu fazy grupowej EuroCup Women.

W rozgrywanym w Brnie spotkaniu nasz zespół InvestInTheWest Enei uległ rywalkom 76:88. Podopieczne trenera Dariusza Maciejewskiego zagrały bardzo dobre trzy i pół kwarty. Niestety, w pierwszych minutach trzeciej części pojedynku rywalki, głównie dzięki znakomitej dyspozycji reprezentantki Czarnogóry Jeleny Dubljevic, wywalczyły wyraźną przewagę (60:47 w 24 minucie), której akademiczki z Gorzowa nie były w stanie odrobić.

Elazig Il Ozel Idare – InvestInTheWest ENEA Gorzów Wlkp. 88:76 (21:24, 22:21, 26:14, 19:17)
Elazig Il Ozel Idare: Gamze Takmaz 10, Kelsey Mitchell 24, Naile Cirak 0, Sera Ozelci 0, Emma Cannon 19, Jelena Dubljevic 25, Nika Baric 10.
InvestInTheWest ENEA: Katarzyna Dzwigalska 2, Cheridene Green 13, Megan Gustafson 26, Agnieszka Kaczmarczyk 4, Shatori Walker-Kimbrough 16, Borislava Hristova 12, Dominika Owczarzak 3.

W drugim meczu „gorzowskiej” grupy zespół MBA Moskwa pokonał KP Brno 78:72. Tym samym, nasza drużyna zachowała szanse na awans do fazy play off. Stanie się tak gdy jutro gorzowski zespół pokona MBA różnicą co najmniej 5 punktów, a drużyna z Brna przegra z zespołem z Turcji.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku