°C

Ruszyły prace w biurowcu przy Targowej

fot:E.Kobelak
 

W biurowcu dawnego Ursusa przy ulicy Targowej rozpoczęły się prace budowlane. To tam powstanie nowoczesna siedziba Gorzowskiego Ośrodka Technologicznego i inkubatora przedsiębiorczości. Nim to się jednak stanie budynek musi przejść remont generalny, a ten już się rozpoczął.

Po zakończeniu inwestycji w obiekcie znajdzie się 35 wyposażonych biur, sale szkoleniowe, strefy kreatywne, sala konferencyjna czy laboratorium. – W naszym inkubatorze mieszkańcy będą mieli szansę sprawdzić czy ich pomysł ma szansę na sukces – tłumaczy prezes GOT Justyna Kmietowicz:

Generalny remont byłego biurowca Ursusa, realizuje gorzowska firma Gotech. Wartość projektu to ponad 11 milionów złotych. Inwestycja została dofinansowana z funduszy unijnych kwotą przekraczającą 7,6 mln zł.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku