°C

NFZ prosi: Rób przemyślane zakupy

fot. Pixabay
 

Lubuski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia zachęca do świadomego wyboru produktów spożywczych i przemyślanych zakupów. Cykl rozmów będzie publikowany w social mediach oraz na stronach NFZ w ramach cyklu „Świadome zakupy, mądre wybory".

Jak mówi Agnieszka Jarząbek z lubuskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia, w ramach cyklu opublikowane zostaną kilkunastominutowe wideorozmowy ze specjalistami. Będą oni mówić m.in. o tym, na jakie informacje warto zwracać uwagę na etykietach spożywczych:

Specjaliści opowiedzą m.in., dlaczego sól jest szkodliwa dla organizmu i w jakich produktach się kryje, jakie rodzaje tłuszczów pozytywnie wpłyną na nasz organizm i dlaczego warto unikać glutaminianu sodu.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku