°C

Policyjny pościg po ulicach Górczyna

fot. lubuska policja
 

Nawet 5 lat więzienia grozi 23-latkowi za niezatrzymanie się do kontroli i ucieczkę przed policją. Do pościgu po ulicach Górczyna doszło dziś w nocy.

Mundurowi chcieli na ul. Górczyńskiej zatrzymać kierowcę szybko jadącego audi. Mężczyzna zaczął jednak uciekać ulicami Kućki i Dowgielewiczowej. W pewnym momencie zatrzymał auto na chodniku i chciał uciekać pieszo, ale policjanci byli szybsi i zatrzymali 23-latka, kiedy ten próbował wysiadać z auta.

Jak się okazało, młody kierowca nie reagował na polecenia policjantów, bo nie miał uprawnień do kierowania. Był trzeźwy, potwierdziło to badanie alkomatem, ale policjanci postanowili zawieźć go do szpitala na pobranie krwi i zbadanie czy jest pod wpływem narkotyków. Mundurowi czekają na wynik i ewentualne postawienie zarzutów. Na razie 23-latek odpowie za niezatrzymanie się do policyjnej kontroli.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku