°C

Czas na halowe bieganie: w Toruniu Lesiewicz blisko rekordu Polski!

fot. murator
 

Lekkoatelci AZS AWF Gorzów mają za sobą pierwszy start w tym roku.

W ogólnopolskim mityngu w Toruniu wystartowała trójka podopiecznych trenera Sebastiana Papugi. Najlepiej zaprezentowała się Kornelia Lesiewicz, która zwyciężyła w biegu na 600 metrów. Czas 1:29.42 jest zaledwie o 0,21 s. słabszy od rekordu Polski Patrycji Wyciszkiewicz na tym nietypowym dystansie. Zarazem jest to drugi wynik na aktualnych listach światowych juniorek (U-20):

Z pozostałych zawodników AZS AWF startowali Anna Bartczak na 60 metrów w juniorkach do lat 18 (24., rekord życiowy 8,61) i Łukasz Klimczak na 60 w U20 (27.) 200 (49. w obu startach RŻ). 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku