°C

Holował pijany nietrzeźwego

Fot. KWP
 

Gorzowscy policjanci zatrzymali dwóch braci, którzy nietrzeźwi holowali swoje pojazdy.

Policyjny patrol zauważył ich w poniedziałek przed godz. 23 na ul. Kostrzyńskiej. Uwagę mundurowych zwrócił styl jazdy obu kierowców- wyglądało na to, że nie do końca radzą sobie z ich kontrolą. Auta co chwilę wpadały w poślizg.

Na sygnał wydany przez patrol, kierowcy zaczęli uciekać. Nie uciekli jednak daleko. Okazało się, że jeden z braci- 39-latek miał w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu, 34-latek – prawie 3. Poza tym obaj mieli sądowy zakaz kierowania pojazdami. Starszy z nich był dodatkowo poszukiwany przez gorzowską prokuraturę do innej sprawy.

Auta nie posiadały przeglądów technicznych. Po wytrzeźwieniu kierowcy usłyszą zarzuty. Grozi im do 5 lat więzienia.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku