°C

Sparingowe zwycięstwo Warty z zastrzeżeniami

W rozegranym dziś sparingu piłkarze trzecioligowej Warty Gorzów pokonali u siebie czwartoligowy Orzeł Wałcz 3:2.

Gorzowianie wczoraj w kontrolnym meczu rozbili A-klasową Iskrę Janczewo 12:2, grała jednak głównie młodzież. Dziś już w zdecydowanie bardziej optymalnym składzie Warta miała cięższą przeprawę. Do przerwy było 1:1 a gola dla naszego trzecioligowca zdobył niedawno pozyskany napastnik Robert Hirsz. Po przerwie na 2:1 trafił Dawid Ufir, ale goście ponownie wyrównali a miejscowym mimo przewagi w posiadaniu piłki brakowało dokładności w wykończeniu akcji. Wynik na 3:2 ustalił w końcówce Dominik Siwiński.

A jakie pierwsze wrażenia z gry w nowym zespole ma Robert Hirsz?

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.