°C

Łódzkie: pożar hali do przechowywania owoców w Białej Rawskiej

Fot. PAP/Marcin Bielecki
 

Pali się hala do przechowywania owoców spółki "Polskie Sady" w Białej Rawskiej (Łódzkie). Na miejsce zadysponowano kilkanaście zastępów straży pożarnej, w tym jeden z podnośnikiem. Nie ma informacji o poszkodowanych.

Sygnał o wybuchu pożaru pojawił się ok. godz. 20 w piątek.

„Pali się hala do przechowywania owoców należąca do Grupy Producentów Owoców +Polskie Sady+. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej z Rawy Mazowieckiej – w tym jeden z podnośnikiem – i dziewięć Ochotniczej Straży Pożarnej. Nie wiemy jeszcze jaka powierzchnia obiektu objęta jest pożarem” – poinformował oficer prasowy komendanta powiatowego w Rawie Mazowieckiej st. kpt. Konrad Krupa.

Na razie nic nie wskazuje na to, by ktoś został poszkodowany.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku