°C

Trwa ogradzanie terenu i wycinka krzewów

fot;E.Kobelak
 

Rozpoczęło się ogradzanie terenu przy ulicy Słowiańskiej, to tam powstanie hala widowiskowo sportowa. Pierwszych kilkadziesiąt metrów ogrodzenia ustawiono wczoraj, dziś od rana samochód przywiozły kolejne przęsła.

I choć to nie Słowianka sprawuje nadzór nad inwestycją to, Joanna Kasprzak Perka, prezes centrum przyznaje, że z ogromnym zaciekawieniem śledzą to co dzieje się po sąsiedzku:

Jednocześnie z ustawianiem ogrodzenia rozpoczęła się wycinka krzewów rosnących na terenie przyszłego placu budowy

Wykonawca zapowiedział, że tuż po przejęciu placu budowy rozpocznie się wycinka krzewów i drzew. Wykonawca ma na to czas do 1 marca.
Dodajmy, że hala ma być gotowa za dwa lata. Jej budowa to koszt blisko 90 milionów złotych. 22 miliony to dotacja rządowa, a 6 milionów przekazał samorząd województwa.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku