°C

Droga do igrzysk wiedzie przez góry

fot. Women Polish Canoe Team
 

We wtorek kajakarki kadry narodowej zakończą 10-dniowy obóz w Jakuszycach a kolejnym przystankiem będzie kilka dni później portugalskie Milfiontes, gdzie reprezentantki Polski, w tym dwie zawodniczki AZS AWF Gorzów Anna Puławska i Julia Olszewska odbędą pierwsze od listopada treningi na wodzie. We wtorek kajakarki kadry narodowej zakończą 10-dniowy obóz w Jakuszycach a kolejnym przystankiem będzie kilka dni później portugalskie Milfiontes, gdzie reprezentantki Polski, w tym dwie zawodniczki AZS AWF Gorzów Anna Puławska i Julia Olszewska odbędą pierwsze od listopada treningi na wodzie.

W grudniu bowiem kajakarki były we włoskim Livingo. Głównym celem tych przygotowań są oczywiście Igrzyska Olimpijskie w Tokio, a Filip Górecki rozmawiał z Anną Puławską m.in. o urokach wielotygodniowej pracy w górach:

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku