°C

Spalone auto pod Gorzowem, w środku ciało

Fot. Lubuska Policja
 

Służby wyjaśniają okoliczności śmierci osoby, której ciało znaleziono w spalonym samochodzie w Różankach koło Gorzowa. Policja przyjmuje wstępnie, że to mężczyzna, ale ciało jest zwęglone i do ustalenia tożsamości oraz płci potrzebna jest sekcja zwłok.

Do pożaru auta doszło około godz. 9. Wtedy straż pożarna dostała sygnał o pożarze. Mundurowi nie informują o szczegółach.  Przyczyny i okoliczności tragicznego zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.

Śledczy ustalają tożsamość ofiary, której ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Biegły z zakresu pożarnictwa ustala z kolei, jak doszło do pożaru w aucie. W tej chwili policja nie komentuje ani nie podaje żadnych bardziej szczegółowych informacji.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku