°C

Udana środa Warty: zwycięstwo w Tarnowskich Górach

Piłkarze Warty Gorzów pokonali na wyjeździe Gwarka Tarnowskie Góry 2:1 w zaległym meczu III ligi.

Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie: w 8. minucie na 1:0 dla Warty trafił Paweł Krauz, pół godziny później gospodarze wyrównali a na dwie minuty przed przerwą zwycięskiego jak się okazało gola dla gorzowskiej drużyny zdobył Dominik Siwiński. – Byliśmy dobrze przygotowani na Gwarka – mówi trener Warty, Mariusz Misiura:

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.