°C

Restauratorzy w urzędzie

fot: fb\gorzow info
 

Już blisko pól tysiąca gorzowskich seniorów korzysta z bezpłatnych posiłków w ramach programu”Wspieraj Seniora”. Dziś z właścicielami restauracji, które dostarczają obiady seniorom spotkała się wiceprezydent Małgorzata Domagała dziękując im za szybką reakcję na propozycje przygotowywania obiadów dla seniorów, rozmawiano i o tym w jaki sposób usprawnić dostarczania posiłków.

– Spotkanie było także okazją, by porozmawiać o problemach gorzowskich restauratorów – mówi rzecznik prasowy magistratu Wiesław Ciepiela:

Przypomnijmy, wsparcie adresowane jest do osób powyżej 70 roku życia i polega na pomocy przy zrobieniu zakupów, wyniesieniu śmieci, wyprowadzeniu psa, załatwieniu spraw urzędowych czy dostarczeniu ciepłego posiłku. By skorzystać z programu, gorzowscy seniorzy muszą zgłosić taką chęć pod numer ogólnopolskiej infolinii 22 505 11 11 lub bezpośrednio do Urzędu Miasta, pod numer 695 308 375 od poniedziałku do piątku od 8.00 do 18.00.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku