°C

Przed radnymi ważne decyzje

fot: M.Sawoch
 

Wzrost podatku od nieruchomości, pomocy dla przedsiębiorców, przyszłości marki „Gorzów Przystań” czy przenosiny Młodzieżowego Domu Kultury – to najważniejsze tematy jutrzejszej sesji rady miasta.

Jednym z ciekawszych tematów będzie z pewnością ten o podwyżce podatku od nieruchomości . Temat powraca, choć był głosowany podczas sesji październikowej, wówczas propozycja ta została odrzucona. Prezydent zmniejszył jednak wysokość podwyżek i proponuje, by radni przyjrzeli się sprawie jeszcze raz. Mówi rzecznik prasowy magistratu Wiesław Ciepiela:

Radni mają także głosować nad projektem Gorzowskiej Dychy BIS, która ma pomóc gorzowskim przedsiębiorcom przetrwać trudny okres pandemii. Mówi prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki:

Podczas jutrzejszej sesji radni decydować mają także o marce miasta. Miasto chce rezygnuje z „Gorzów Przystań”. Mówi dyrektor Wydziału Promocji i Informacji Marta Liberkowska:

Listopadowa sesja rady miasta odbędzie się jutro o godzinie 14.00. Dzięki transmisji on-line mogą przysłuchiwać się jej wszyscy zainteresowani omawianymi tematami

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku