°C

Konferencja transgraniczna w AJP

fot: E.Kobelak
 

Polska-Niemcy-UE wobec kryzysu związanego z pandemią koronawirusa - to temat przewodni transgranicznej konferencji, jaka odbywa się w dziś w gorzowskiej akademii. To coroczne wydarzenie organizowane na pograniczu polsko-niemieckim przez Akademickie Centrum Studiów Niemcoznawczych i Europejskich Akademii im. Jakuba z Paradyża we współpracy z Fundacją Konrada Adenauera w Polsce.

 Mówi organizator wydarzenia dr  Tomasz Marcinkowski:

Jednym z prelegentów dzisiejszej konferencji jest prof. Krzysztof Koźbiał z Uniwersytetu Jagiellońskiego, który będzie mówił między innymi o  pozywanych i negatywnych cechach stosunków polsko niemieckich:

Mimo że konferencja musiała zostać zorganizowana w sposób zdalny to dzięki temu dostęp do niej mają wszyscy zainteresowani omawianym tematem. Wystarczy wejść na stronę gorzowskiej akademii i odszukać link, który bezpośrednio przekieruje nas na konferencję. Konferencja trwać będzie do godziny 15.00

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku