°C

Służby: Sytuacja w mieście jest stabilna

fot. M. Sawoch
 

Sztab kryzysowy pod kierownictwem prezydenta Gorzowa podsumował ostatnie dni związane z sytuacją pandemiczną w naszym mieście.

Sytuacja służb zajmujących się odbiorem śmieci, dostarczaniem wody czy komunikacją miejską jest stabilna, mimo że i tam zdarzają się przypadki zakażeń.

Stabilna wydaje się być także sytuacja w przedszkolach gdzie tylko jeden z oddziałów znajduje się obecnie na kwarantannie. – Na tryb pracy zdalnej przeszli uczniowie dwóch gorzowskich szkół specjalnych – dodaje Wiesław Ciepiela:

Ostatnie dni to także nowe informacje o działalności szkół. Te gorzowskie już rozpoczęły przygotowania do nowych wytycznych:

Z danych przekazanych podczas dzisiejszego sztabu wynika, że sytuacja w gorzowskich DPS-ach także jest już stabilna.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku