°C

Filharmonia online

A.Dobosiewicz
 

Muzycy Filharmonii Gorzowskiej uczestniczą w próbach przed kolejnymi koncertami. W związku z pandemią koncerty będą odbywać się przy pustej widowni, ale melomanii mogą brać w nich udział za pośrednictwem internetu.

– Jest to nowe doświadczenie dla muzyków, ale gwarantuje nam obustronny kontakt – mówi Urszula Śliwińska.

Najbliższy koncert online odbędzie się 27 listopada. Będzie to symfoniczny koncert zatytułowany „Mendelssohn i Brahms. Spadkobiercy klasycyzmu”. W koncercie będzie można uczestniczyć na żywo za pośrednictwem kanału YouTube oraz na stronie filharmonii w ramach serwisu Facebook.com. Niestety, nie wszystkie koncerty i projekty uda się zaprezentować w taki sposób. Na jesień 2021 roku przeniesiono premierę opery „Salija”, którą realizuje Filharmonia Gorzowska.

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku