°C

Poradnia i jej praca w dobie pandemii

autor: Piotr Wiśniewski
 

Od maja tego roku sytuacja związana z trwającą pandemią wymusiła na różnych instytucjach pomocowych inny sposób kontaktowania się z potencjalnymi klientami. Jedną z takich placówek jest Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych przy ulicy Czereśniowej 4i w Gorzowie.

Jak twierdzi wicedyrektorka tej instytucji Iwona Szpakowska, przyjmowanie dzieci na badania odbywają się od dłuższego czasu w reżimie sanitarnym co jest uciążliwe nie tylko dla dzieci ale również dla rodziców oraz pracowników. Władze placówki nie mają na to wpływu.

Zdaniem wicedyrektorki Poradni jest inna możliwość skorzystania z oferty placówki przez osoby, które aktualnie obawiają się wizyty w instytucji.

Zespół Poradni wprowadził w ramach obostrzeń wiele zabezpieczeń tak, by zminimalizować zagrożenie związane z COVID-19.

W dalszym ciągu osoby, które chcą zapisać swoje dzieci na specjalistyczne badania w Poradni mogą zrobić to telefonicznie pod numerem telefonu 95 7 320 736. Pracownicy od tygodnia pracują w trybie hybrydowym od poniedziałku do piątku na dwie zmiany
w godzinach od 8.00 do 17.00.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku