°C

Zmiany na głównym skrzyżowaniu

UM

W tym tygodniu ruszy kolejny etap przebudowy ul. Sikorskiego. W nocy ze środy na czwartek drogowcy przeniosą się na zachodnią część skrzyżowania ul. Chrobrego i Sikorskiego. Nastąpi zamknięcie połowy skrzyżowania i przeniesienie ruchu z lewej jezdni na prawą - po tymczasowej nawierzchni w pasie rozdziału między jezdniami.

Przystanek „Katedra” zostanie przeniesiony o kilkanaście metrów i zlokalizowany będzie w pasie rozdziału między jezdniami.

Nie będzie możliwości wjazdu z ul. Chrobrego w ul. Sikorskiego w kierunku  Młyńskiej oraz wyjazdu z Sikorskiego w ul. Chrobrego.

Jedyny wyjazd z ul. Sikorskiego, Pocztowej, Strzeleckiej i Starej będzie prowadził ul. Młyńską do  Spichrzowej. Wjazd do tych ulic będzie możliwy wyłącznie ul. Młyńską od Spichrzowej oraz ul. Pocztową od ul. Chrobrego.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.