°C

Zmiany na głównym skrzyżowaniu

UM

W tym tygodniu ruszy kolejny etap przebudowy ul. Sikorskiego. W nocy ze środy na czwartek drogowcy przeniosą się na zachodnią część skrzyżowania ul. Chrobrego i Sikorskiego. Nastąpi zamknięcie połowy skrzyżowania i przeniesienie ruchu z lewej jezdni na prawą - po tymczasowej nawierzchni w pasie rozdziału między jezdniami.

Przystanek „Katedra” zostanie przeniesiony o kilkanaście metrów i zlokalizowany będzie w pasie rozdziału między jezdniami.

Nie będzie możliwości wjazdu z ul. Chrobrego w ul. Sikorskiego w kierunku  Młyńskiej oraz wyjazdu z Sikorskiego w ul. Chrobrego.

Jedyny wyjazd z ul. Sikorskiego, Pocztowej, Strzeleckiej i Starej będzie prowadził ul. Młyńską do  Spichrzowej. Wjazd do tych ulic będzie możliwy wyłącznie ul. Młyńską od Spichrzowej oraz ul. Pocztową od ul. Chrobrego.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. Rozgłośnia nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy, a w sprawach spornych może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy email czy IP prowadzącym postępowanie uprawnionym organom.